Robótki na drutach i szydełku.
środa, 25 lipca 2012

Długo nic nie pokazywałam ale cały czas dziergałam. Powstał szal z włóczki Kid Mohair, kolor intensywnie fioletowy. Inspirację znalazłam na blogu dagi35, na którym jest mnóstwo przepięknych szali. Mój szal jest dosyć spory (2 m. x 85 cm) i na tak duży szal potrzeba 4 motki włóczki przerabianej drutami nr 4.

sobota, 14 lipca 2012

Znowu powstała chusta. Tym razem to bardziej chusteczka. Niby można się nią otulić ale bez przesady. To raczej wersja na wczesną jesień, kiedy jeszcze nie potrzeba konkretnego ocieplacza na szyję ale już coś by się przydało założyć. Zrobiłam ją z jednego motka Mercan Batik Himalay. Włóczka akrylowa ale w dotyku zupełnie jak bawełniana. Ażur, (Sandra 4/2012), odpowiednio dostosowałam na potrzeby chusty. Pierwsze zdjęcie oddaje prawdziwy kolor chusty.

wtorek, 03 lipca 2012

Uf, jak gorąco..., ale mimo to powstała nowa chusta. Ten wzór tak fajnie się robi, że świetnie nadaje się na wyrabianie zbędnej, zalegającej i niechcianej włóczki. Zwykły akryl, prawie cały motek, niepotrzebny ale żal tak po prostu wyrzucić. No to mam chustę. A modelka jaka dzielna. Owijała się chustą w ten upał i nawet nie narzekała.


Darmowe liczniki