Robótki na drutach i szydełku.
poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dziś zdjęcia szala, któremu nadałam numer porządkowy 9. Wykonałam go  z peruwiańskiej włóczki Alpaca t/25, kolor jasnoszary. Włóczka ma włoski i podczas roboty linieje. Ponieważ chodzę w ciemnych ubraniach miałam pełno widocznych włosków na ciuchach. Na szczęście łatwiej je strzepnąć niż np: kocie kłaczki. Wzór, ten z bardziej popularnych, czyli Meandering Vines z Ravelry. Wzór prosty ale jednocześnie bardzo nudny. Robota się dłużyła bardzo.

Niestety, nie mogłam  namówić mojej ulubionej modelki by mi pozowała do zdjęć, więc pozostała mi tylko współpraca z wieszakiem i sukienką. Wolę prezentację na ludziu, lepiej wychodzi.


środa, 13 czerwca 2012

Witam wszystkich. Dziś pokażę mój najnowszy produkt, którym jest chusta Gail. Ten wzór jest chyba najczęściej robionym przez dziewiarki wzorem chusty. Ja skorzystałam z opisu zawartego na stronie Ravelry. Włóczka to Kid Mohair, druty nr. 4. Wyszły całe 2 motki i łatwo zauważycie, że wzór w chuście nie jest dokończony, ale ponieważ zabrakło mi włóczki tylko na 3 rzędy, więc odpuściłam sobie dokupywanie motka.

poniedziałek, 04 czerwca 2012

Zrobiłam kolejną bluzeczkę, tym razem z włóczki Sanny Alize (100% bawełny). Wzór pochodzi z Sandry 5/2012. Dekolt wykończony jest oczkami rakowymi. Na razie chyba koniec z bluzeczkami, czekają chusty i szale. Pozdrawiam:))Darmowe liczniki