Robótki na drutach i szydełku.
poniedziałek, 31 grudnia 2012

Witam poświątecznie i przednoworocznie:) Dzisiaj mam zdjęcia kolejnej gail. Wzór cieszy się nadal popularnością, chociaż mam wrażenie, że jest już trochę oklepany... ale skoro się podoba zamawiającym to mogę robic kolejne chusty:) Włóczka to Lace Dropsa o ciekawym kolorze. Melanż bordowo-brązowy z dodatkiem fioletu i rudego. Z bliska wygląda niezwykle i bardzo mi się spodobał ale po zrobieniu chusty efekt kolorystyczny znikł. Ten melanż jest tak drobny, że najlepiej wyglądał w motku. Gotowy wyrób rozczarował mnie. Może innym się spodoba. Oczywiście kolor chusty trudny do sfotografowania, mimo moich starań. Chusta wyszła spora, zrobiona jest z całego motka Lace, druty nr 4.

 

Kochani, życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku!

piątek, 21 grudnia 2012

            Życzę Wszystkim zdrowych, radosnych i pogodnych

        Świąt Bożego Narodzenia 

            i wszystkiego naj, naj, naj:)))

Witam gorąco w ten przedświąteczny, zabiegany czas. Dawno nic nie pokazywałam ale robiło się, oj robiło;) Dzisiaj pokarzę tylko jedną rzecz a reszta po świętach, bo brak czasu:( Cieplutki ocieplaczo-otulacz na szyję, cudnie mięciutki i w końcu taki co mnie nie gryzie (co jest rzadkością).

Włóczka: Kid Mohair Alize.

Wzór: potocznie zwany angielskim (ew. patentowym).

Druty nr 5.

czwartek, 06 grudnia 2012

Dzisiaj mam do pokazania chustę, która już dobry tydzień czeka na zaistnienie na blogu. Zdjęcia, wiadomo, takie sobie z powodu słabego oświetlenia. Robiłam co mogłam, żeby pokazac urodę chusty, a jest rzeczywiście piękna, cokolwiek pokazują fotki. Chusta miała już swoje wielkie wyjście. Podobała się bardzo, więc nie jest to tylko moje subiektywne zdanie. Ale się nachwaliłam .... aż nieprzyzwoicie;) A co tam, czasami mam taką potrzebę;) Chustę trochę zmodyfikowałam po przez dodanie większej ilości powtórzeń poszczególnych wzorów. Chciałam większą niż pierwowzór.

Wzór: Mayflower Shawl

Włóczka: Lace Drops (70% BabyAlpaca-30% Silk)

Druty nr 4.


Darmowe liczniki